DOSTAWA

7.1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

7.2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przy wykorzystaniu firmy kurierskiej RABEN. Koszty dostawy zostaną wskazane w Zamówieniu.

7.3Zamówienie złożone do godz. 12.00 zostanie zrealizowane następnego dnia roboczego pod warunkiem wpłaty na konto odpowiedniej kwoty równej sumie z Zamówienia (dotyczy to Klientów z płatnością w formie przelewu). W przypadku Klientów, którym przyznano możliwość skorzystania z płatności odroczonej, Klient otrzyma Towar następnego dnia roboczego, jeśli złoży Zamówieni do godz. 12.00 danego dnia, jeśli Zamówienie zostanie złożone po godz. 12.00, Towar zostanie dostarczony w ciągu 2 dni roboczych.

7.4. W momencie odbioru przesyłki, Klient ma prawo i obowiązek sprawdzenia jej zawartości w obecności pracownika podmiotu doręczającego przesyłkę. W razie stwierdzenia uszkodzenia paczki, niezgodności Towaru z Zamówieniem, uszkodzenia Towaru lub jego braków, Klient zobowiązany jest do niezwłocznego złożenia reklamacji pracownikowi podmiotu doręczającego – co wymaga spisania protokołu reklamacyjnego. Procedura zgłaszania wad jakościowych Towarów uregulowana jest odrębnie w niniejszym Regulaminie w ust. 9.3.