Podpiwek

1 elementu

na stronę
Desc

1 elementu

na stronę
Desc

Podpiwek Bakalland

Czy wiesz, że podpiwek to tradycyjny, niezwykle orzeźwiający napój, po który sięgano głównie w czasie żniw? Od kilku lat podpiwek wraca do popularności, a liczba konsumentów, którzy zachwycają się tym tradycyjnym napojem, rośnie w bardzo szybkim tempie. Nic dziwnego – podpiwek jest nieporównywalny do żadnego innego napoju, dostępnego na rynku. Grono jego zwolenników stale się powiększa, a wiele osób włącza go do swojego codziennego jadłospisu. Już teraz w ofercie hurtowej Bakalland znajdziesz Podpiwek Kujawski!


Podpiwek – uwielbiany od XIX wieku, dzisiaj wraca do łask!

Podpiwek przeżywał szczyt swojej popularności w XIX wieku, kiedy to był jednym z najbardziej znanych i cenionych, dostępnych napojów. Wytwarzany według tradycyjnej receptury, zdobywał uznanie niemal wśród każdej grupy społecznej. Później jego popularność nieco opadła, jednak od kilku lat podpiwek powrócił w wielkim stylu. Dziś dostępny jest w różnych wersjach, zarówno w sklepach spożywczych, jak i w cieszących się dużym uznaniem restauracjach i knajpkach. Podpiwek dostępny jest zarówno w formie gotowych napojów, jak i produktów, z których można przygotować go samodzielnie. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Podpiwek Kujawski!

Podpiwek Kujawski przygotowywany jest z gotowanego ziarna jęczmienia. Tym, co wyróżnia go na tle innych tego rodzaju produktów jest fakt, iż wytwarzany jest on z pierwszego nastawu. W jego składzie nie ma żadnych zbędnych składników, a receptura jest bardzo prosta. Naturalny skład sprawia, że Podpiwek Kujawski zyskuje ogromną popularność wśród osób, które cenią sobie proste, naturalne i bezpieczne produkty.

Oferta hurtowa Bakalland – Podpiwek Kujawski

W ofercie hurtowej firmy Bakalland znajdziesz Podpiwek Kujawski Delecta. Napój jest niezwykle prosty w przygotowaniu, a najlepiej smakuje po kilku dniach od przygotowania – właśnie wtedy jego walory smakowe są najwyższe! Jeśli marzysz o tym, aby wprowadzić do swojej oferty prawdziwy podpiwek, to ten produkt będzie idealny dla Ciebie. Podpiwek Kujawski sprawdzi się nie tylko w ofercie sklepów spożywczych, ale też kawiarni, cukierni, restauracji czy knajpek, które lubią zaskakiwać swoich klientów czymś zupełnie nowym! Przekonaj się, że Podpiwek Kujawski szybko zdobędzie serca Twoich klientów i błyskawicznie wrócą do Ciebie po kolejną porcję – bo ten smak jest naprawdę niepowtarzalny!

Dystrybutor Podpiwka Kujawskiego Bakalland to Twój najlepszy partnet biznesowy. W ofercie hurtowej znajdziesz również kawę zbożową Anatol i uznaną kawę Kujawiankę. Wiemy, co uwielbiają konsumenci i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzają do oferty hurtowej te produkty, które gwarantują doskonałe efekty sprzedażowe. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą hurtową i wybierz produkty, po które z pewnością sięgną Twoi klienci.