Oferta dla HORECA

Produkty 1-30 z 132

na stronę
Desc

Produkty 1-30 z 132

na stronę
Desc

Bakalie dla HoReCa

W ofercie hurtowej Bakalland znajdziesz szeroką ofertę produktów dla lokali gastronomicznych, restauracji, hoteli czy firm cateringowych. Oprócz tego dostępne są również produkty Delecta, Frisco i inne, które cieszą się uznaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zachęcamy do skorzystania z oferty Bakalland dla Horeca!


Bakalland Horeca – nie tylko hotele i restauracje

Co gwarantuje sukces w gastronomii? Między innymi stosowanie najwyższej jakości produktów, które tworzone są na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. Właśnie takie są produkty Bakalland – nie tylko bakalie, orzechy czy suszone owoce, ale też smaczne, zdrowe batony, produkty śniadaniowe czy wiele innych produktów. Oferta Bakalland skierowana jest nie tylko do osób indywidualnych, ale też do firm, między innymi do restauracji i innych lokali gastronomicznych, do hoteli czy firm cateringowych, które dbają o to, aby zapewnić swoim klientom 100% smaku i najwyższą możliwą jakość.

Oferta hurtowa Bakalland – przejrzyste warunki i korzystna współpraca

Bakalland to uznany producent i dystrybutor żywności, któremu zaufało już wielu przedsiębiorców. Dotychczas udało nam się nawiązać bardzo owocną współpracę z wieloma firmami, a trwa ona do dzisiaj – ku zadowoleniu obydwu stron. Bakalland specjalizuje się przede wszystkim we współpracy z firmami gastronomicznymi oraz takimi, które oferują swoim klientom nowoczesną, zdrową kuchnię.

Właśnie dlatego do grona naszych klientów i partnerów biznesowych stale dołączają nowe hotele, restauracje czy niewielkie firmy gastronomiczne, które chcą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zupełnie nowych grup konsumentów. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którym zależy na przejrzystych warunkach współpracy i atmosferze zaufania – bo tylko dzięki temu możemy wspólnie osiągnąć sukces!

Bakalland – oferta Horeca dla Twojego biznesu

Jeśli szukasz doskonałej jakości produktów spożywczych, koniecznie zapoznaj się z ofertą hurtową Bakalland Horeca. Znajdziesz tutaj ogromną liczbę produktów, które pozwolą Ci wprowadzić Twój biznes na nowe tory. Oprócz wysokiej jakości produktów, tworzonych na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, oferujemy również korzystne ceny i gwarancję, że do rąk Twoich klientów lub na talerze Twoich gości trafią wyłącznie w 100% sprawdzone, bezpieczne i naturalne produkty.