batony proteinowe

Produkty 7

na stronę
Desc

Produkty 7

na stronę
Desc

Batony proteinowe

Batony proteinowe Bakalland to idealna propozycja dla osób, które na co dzień są bardzo aktywne – można zabrać je nie tylko na trening, ale też do pracy czy na wycieczkę. Doskonale sprawdzą się jako przekąska, która dodaje energii, a także jako szybki posiłek regeneracyjny. Nic dziwnego, że batony proteinowe Bakalland zdobyły tak duże uznanie wśród aktywnych klientów. To połączenie najwyższej jakości składników i wspaniałego smaku, który wyróżnia batony Bakalland na tle innych tego typu produktów. Skorzystaj z oferty dystrybutora batonów białkowych i sprzedaży hurtowej Bakalland!


Batony proteinowe – idealna przekąska dla osób aktywnych fizycznie

Batony proteinowe Bakalland charakteryzują się unikalnym, starannie dopracowanym składem. Receptura batonów stworzona została w oparciu o liczne konsultacje z profesjonalnymi dietetykami sportowymi. Dzięki temu powstał produkt, które jest idealną odpowiedzią na potrzeby żywieniowe organizmu. Batony zawierają nawet 32 g wysokiej jakości białka serwatkowego WPC80 na 100 g produktu.

Oprócz dużej ilości białka, batony wzbogacone są o cenne składniki, takie jak L-karnityna, która błyskawicznie spala tkankę tłuszczową, tauryna, która niweluje uczucie zmęczenia czy żeń-szeń, znany z tego, że niemal natychmiast dodaje energii do działania. Co bardzo ważne dla osób, dbających o zdrowie, batony nie zawierają syropu glukozowego i tłuszczów utwardzonych.

Bogate w aminokwasy i cenne składniki odżywcze Batony proteinowe Bakalland są dokładnie tym, czego szukają klienci. Dostępne są w wielu wyśmienitych smakach, takich jak połączenie banana i orzechów, truskawek i jagód goji czy kawy i kakao. Ten pełen wartościowych składników produkt nie tylko doskonale odżywia organizm, ale też zaspokaja apetyt na słodycze – i to bez wyrzutów sumienia!

Najwyżej jakości batony proteinowe w Twojej ofercie

Ceniona marka i zaufanie do wysokiej jakości produktu to kluczowe kwestie podczas wyboru, dokonywanego przez konsumentów. Właśnie dlatego Batony proteinowe Bakalland są wybierane częściej niż produkty innych marek. Bogate w białko batony świetnie nadają się do sprzedaży w sklepach z odżywkami dla sportowców, na siłowniach, obiektach sportowych i w sklepach ze zdrową, funkcjonalną żywnością. Odpowiednia ekspozycja to Twój klucz do sukcesu – bo przecież trudno oprzeć się słodkiej przekąsce, która jest zarazem zdrowa i przepyszna!

Batony proteinowe dystrybutora Bakalland adresowane są do bardzo szerokiego grona klientów. Głównymi odbiorcami będą osoby aktywne fizycznie, które na co dzień trenują i chcą jak najlepiej odżywiać swój organizm. Batonami zainteresują się również osoby, które pragną pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i szukają alternatywy dla niezdrowych słodkości, a także wszyscy, którzy na co dzień potrzebują naprawdę dużo energii do działania. Batony proteinowe Hurt doskonale sprawdzą się również w przypadku maszyn vendingowych.

Bakalland Batony proteinowe w sprzedaży hurtowej, dostępne w wielu modnych smakach, to szybka i wartościowa przekąska, która błyskawicznie dodaje energii. Właśnie dlatego powinny być łatwo dostępne dla wszystkich sportowców i osób aktywnych na co dzień!

Dystrybutor batonów białkowych – sprzedaż hurtowa

Bakalland to producent i dystrybutor batonów białkowych, który specjalizuje się w sprzedaży hurtowej. Oferta hurtowa na batony proteinowe jest bardzo korzystna, a do tego w Twojej ofercie batonów proteinowych znajdzie się produkt, który cieszy się wielkim zaufaniem klientów. Sprzedaż hurtowa batonów na siłownię czy do sklepów ze zdrową żywnością – to znajdziesz w ofercie Bakalland. Oferujemy również batony do maszyn vendingowych w bardzo korzystnej cenie. Skorzystaj z naszej oferty sprzedaży hurtowej batonów białkowych i zyskaj nowe grono lojalnych klientów!