Batony owocowe

Seria produktów, jaką są batony owocowe to propozycja w 100 % naturalna, a do tego składająca się z zaledwie z kilku składników. Co ważne, produkty powstały bez dodatku cukru. Zawierają jedynie cukry naturalnie występujące w tworzących go składnikach. Batony owocowe to przekąski, których serce stanowią zdrowe i wartościowe bakalie.

To propozycja nie tylko dla pojedynczych konsumentów, ale też dla tych, którzy nabywają je po to, aby dalej dystrybuować. Sklepiki szkolne, automaty vendingowe, czy punkty ze zdrową żywnością dla aktywnych, to miejsca w których artykuły te spotkają się z dużym powodzeniem.

Bazą batonów są owoce. Oprócz tego w ich składzie, w zależności od rodzaju przekąski, znajdują się prażone orzechy arachidowe, płatki owsiane, a także daktyle. Produkty posiadają bardzo dużą dawkę błonnika, przez co mają korzystny wpływ na funkcjonowanie mikroflory układu pokarmowego. Co więcej, w batonach zawarte są witaminy z grupy B, a także witamina A i C, jak również wapń, fosfor oraz potas.

Produkty 3

na stronę
Desc

Produkty 3

na stronę
Desc