Batony owocowe

Produkty 15

na stronę
Desc

Produkty 15

na stronę
Desc

Batony owocowe

Batony owocowe od pewnego czasu podbijają rynek zdrowych produktów i szybko zdobywają serca nowych klientów. To idealne połączenie zdrowego, wartościowego produktu i pyszne, słodkiej przekąski, po które chętnie sięgamy w ciągu dnia. Wiele osób aż pięciokrotnie w ciągu każdego dnia szuka produktu, który dobrze sprawdziłby się jako przekąska – podczas wizyty w osiedlowym sklepie czy po wyjściu z siłowni. Dołącz do swojej oferty batony owocowe, po które chętnie sięgnie większość Twoich klientów!


Pyszne batony owocowe – nowości w ofercie Bakalland

Batony owocowe to jeden z najbardziej znanych i cenionych produktów wśród przekąsek Bakalland. Produkowane są z najwyższej jakości składników, m.in. ziaren, orzechów, nasion, superfoods i oczywiście przepysznych owoców! Obecnie w ofercie batonów owocowych znajdują się najbardziej znane i cenione przez klientów smaki, takie jak Baton owocowy BA! Daktylowo malinowy, BA! Daktyl, kakao i arachid oraz BA! Daktyl i pomarańcza. Zawartość daktyli znacząco podnosi wartość odżywczą batonów, a przy tym zapewnia potężny zastrzyk energii, witamin i minerałów. Nic dziwnego – daktyle to jedne z najbardziej cenionych suszonych owoców, a w połączeniu z malinami czy pomarańczą stają się żywieniowym hitem!

Batony owocowe Bakalland są w 100% naturalne. Zawierają tylko kilka składników. Nie ma w nich niezdrowego cukru, syropu glukozowo-fruktozowego czy utwardzonych tłuszczów. To idealna przekąska zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Batony owocowe BA! są świetną alternatywą dla niezdrowych przekąsek, pełnych cukru i tłuszczu, z których rezygnuje coraz więcej konsumentów – oczywiście w trosce o zdrowie. Batony owocowe to wybór, który pozwala rozpieścić podniebienie, zaspokoić apetyt na coś słodkiego, a przy okazji jest bardzo wartościowy dla organizmu.

Bakalland – ceniony dystrybutor batonów owocowych

Batony owocowe Hurt od Bakalland to idealna propozycja dla osób, które prowadzą sklep ze zdrową żywnością, siłownię, klub fitness lub szukają batonów owocowych do maszyn vendingowych. Z pewnością każdego dnia w Twojej firmie pojawia się mnóstwo osób, które szukają zdrowej przekąski i chętnie sięgną po batony owocowe! Zaproponuj im produkt Bakalland, które od wielu lat cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów. Przekonaj się, że odpowiednio wyeksponowane batony owocowe będą sprzedawać się jak świeże bułeczki!

Bakalland to cieszący się zaufaniem producent i dystrybutor batonów owocowych. Nasze zdrowe przekąski i batony owocowe w sprzedaży hurtowej pozwolą Ci nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale też wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których zdrowe odżywianie jest bardzo ważne. To najwyższy czas, aby w Twoim sklepie czy na siłowni pojawiły się nowości w ofercie Bakalland, czy batony owocowe BA!