Batony dla dzieci

Produkty 6

na stronę
Desc

Produkty 6

na stronę
Desc

Batony dla dzieci

Jakie powinny być batony dla dzieci? Oczywiście smaczne i bardzo zdrowe, tak aby spełniały zapotrzebowanie maluchów na składniki odżywcze. W ofercie hurtowej Bakalland znajdziesz najwyższej jakości batony dla dzieci, które cieszą się ogromnym zaufaniem rodziców. Bakalland to ceniony producent zdrowych batonów dla dzieci, które nieprzerwanie zyskują nowych klientów.


Batony dla dzieci Bakalland – idealna przekąska dla każdego malucha

Chyba każdy rodzic wie, że dziecko od czasu do czasu po prostu MUSI zjeść coś słodkiego – w przeciwnym razie może się to skończyć buntem! Obecnie jednak większość rodziców bardzo dba o to, co jada ich maluch i unika wszelkich niezdrowych, słodkich przekąsek, takich jak czekoladowe batony, które pełne są cukru i tłuszczu. O wiele chętniej sięgają oni po zdrowe batony dla dzieci.

Bakalland stworzył idealną propozycję dla małych i dużych łasuchów. Nasze batony dla dzieci nie zawierają tłuszczów utwardzonych, niezdrowych cukrów czy syropu glukozowo-fruktozowego. Zamiast tego pełne są zdrowych, świeżych dodatków, takich jak zboża, mleko, owoce czy kakao. Dzięki temu powstała pyszna przekąska, uwielbiana przez dzieci. Bakalland Batony dla dzieci dostępne są w trzech smakach: Baton BA! Kids! Kakao & mleko, BA! Kids! Jabłko & cynamon oraz BA! Kids! Krówka.

Atrakcyjne opakowanie z pewnością skutecznie przyciągnie uwagę dzieci, a zdrowy skład – ich rodziców, którzy chętnie zdecydują się na zafundowanie swojemu maluchowi małej porcji radości. Pamiętaj, aby Bakalland Batony dla dzieci zostały odpowiednio wyeksponowane, najlepiej na półkach ze zdrowymi słodyczami lub z pysznymi przekąskami dla dzieci.

Dystrybutor zdrowych batonów dla dzieci – sprzedaż hurtowa

Bakalland to ceniony producent i dystrybutor zdrowych batonów dla dzieci. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty hurtowej. Batony dla dzieci BA! Kids! doskonale sprawdzą się w ofercie sklepów spożywczych, sklepów ze zdrową żywności oraz sklepów z produktami dla dzieci. Oprócz tego mogą pojawić się w ofercie klubów malucha czy w przedszkolach, gdzie mogą zagościć w menu jako zdrowa przekąska.

Oferta hurtowa Batonów dla dzieci BA! Kids! Bakalland przeznaczona jest również dla wszystkich firm, w których regularnie pojawiają się rodzice z dziećmi. Dodatkowo mogą to być batony do maszyn vendingowych. Do skorzystania z naszej oferty hurtowej zachęcamy również sklepiki szkolne – Batony dla dzieci Bakalland z pewnością są zdrową propozycją dla wszystkich uczniów.

Bakalland Batony dla dzieci w sprzedaży hurtowej dostępne w kilku pysznych smakach, to szybka i pełnowartościowa przekąska dla każdego malucha. Właśnie dlatego powinny być łatwo dostępne dla wszystkich dzieci – nie tylko tam, gdzie pojawiają się z rodzicami, ale też w sklepikach szkolnych czy miejscach spotkań towarzyskich.