Batony

Produkty 1-30 z 48

na stronę
Desc

Produkty 1-30 z 48

na stronę
Desc

Batony Bakalland

Szukasz alternatywy dla niezdrowych, pełnych pustych kalorii batonów? Zauważyłeś, że Twoi klienci coraz chętniej sięgają po zdrowe przekąski? W ofercie hurtowej Bakalland znajdziesz mnóstwo zdrowych batonów, m.in. batony zbożowe, proteinowe czy dla dzieci. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego warto podjąć współpracę zaufanym z producentem i dystrybutorem zdrowych batonów, jakim jest Bakalland.


Batony Bakalland – wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów!

Batony Bakalland produkowane są z najwyższej jakości składników: zbóż, owoców, ziaren, orzechów i superfoods. Wyróżniają się doskonałym smakiem, dzięki czemu stanowią świetną, słodką przekąskę w ciągu dnia – i to bez dodatku cukru czy syropu glukozowo-fruktozowego. Nasze batony nie zawierają również szkodliwych utwardzonych tłuszczów.

Z pewnością zauważyłeś, jak silnym trendem staje się obecnie zdrowe odżywianie. Decyduje się na nie coraz więcej osób, dzięki czemu klienci uważnie czytają etykiety produktów i wybierają producentów, do których mają 100 % zaufania. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę o zdrowe, ceniony produkty, to batony Bakalland są idealną propozycją dla Ciebie.

W ofercie hurtowej Bakalland znajdziesz batony zbożowe, batony proteinowe, batony owocowe i batony dla dzieci, a także całkowitą nowość: BA! Bakaliowe Tabliczki, które są spełnieniem marzeń wszystkich łasuchów – oczywiście w bardzo zdrowej wersji! Atrakcyjne opakowania i doskonały skład to dokładnie to, czego oczekują Twoi klienci – dzięki naszej ofercie możesz zaproponować im produkt, do którego będą regularnie wracać.

Sprzedaż hurtowa – producent i dystrybutor batonów

Prowadzisz osiedlowy sklepik, duży sklep ze zdrową żywnością, a może siłownię, klub fitness lub sklepik szkolny? Niezależnie od rodzaju Twojej działalności, każdej dnia pojawia się u Ciebie mnóstwo klientów, którzy są zainteresowani zdrową żywnością i chętnie sięgną po pyszne batony Bakalland. Dopasuj produkty do oczekiwań swoich klientów i zaoferuj im naprawdę szeroki wybór: od batonów owocowych po proteinowe aż po smakowite Bakaliowe Tabliczki! Zobaczysz, że klienci nie będą mogli oprzeć się takiej zdrowej, pełnej smaku przekąsce. Nasze produkty dobrze sprawdzą się także jako batony do maszyn vendingowych.

Bakalland to ceniony producent i dystrybutor batonów w nowoczesnej, zdrowej wersji. Dzięki sprzedaży hurtowej istnieje możliwość nawiązania współpracy z przedsiębiorcami, którym zależy na poszerzaniu swojej oferty o naprawdę atrakcyjne produkty. Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą Bakalland i wybierz te produkty, które interesują Twoich klientów – a potem czym prędzej zamów je i ciesz się dużą sprzedażą!