Ziarna

Produkty 16

na stronę
Desc

Produkty 16

na stronę
Desc

Ziarna

Słonecznik, pestki dyni, kukurydza, a może… Chrupiąca Sałatka? Na co masz dziś ochotę? W ofercie hurtowej Bakalland dostępne są najwyżej jakości ziarna, które doskonale sprawdzają się nie tylko jako dodatek do domowych dań i wypieków, ale też jako szybka przekąska w ciągu dnia. Wybór jest naprawdę ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie – nawet najbardziej wymagający konsumenci! Zapoznaj się z ofertą Bakalland – jednego z najlepszych producentów i dystrybutorów ziaren i bakalii w Polsce.

Zdrowe odżywianie to pestka – oczywiście z ziarnami Bakalland!

O pozytywnych właściwościach ziaren chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Niezwykle bogate w witaminy i minerały, dostarczają organizmowi ogromną dawkę cennych wartości odżywczych. Nie bez powodu osoby, które dbają o zdrowe odżywianie (a jest ich coraz więcej!) niemal codziennie sięgają po ziarna, np. pestki dyni czy słonecznika. W końcu to prosty i przyjemny sposób na zapewnienie sobie zdrowia i dobrego samopoczucia.

W ofercie dystrybutora ziaren Bakalland dostępne są różnego rodzaju produkty, między innymi pestki dyni (również w wersji BIO), słonecznik łuskany (także z certyfikatem BIO), siemię lniane czy idealny do wypieków mak niebieski. Szczególnym uznaniem klientów cieszą się mieszanki Bakalland Chrupiąca Sałatka – wystarczy dodać garść ziaren do sałatki lub innego dania, aby jego wartość odżywcza znacząco się podniosła.

Nowością w ofercie Bakalland jest seria produktów Chwyć & Jedz. Teraz w ofercie dostępna jest Prażona kukurydza z miodem, Prażona kukurydza Lekko solona, Prażone pestki dyni oraz Prażone pestki słonecznika. To jeden z tych produktów, które klienci wybierają jako przekąskę w ciągu dnia – a jak wiadomo, takiemu zakupowi często trudno się oprzeć, szczególnie jeśli jest odpowiednio wyeksponowany. Nic dziwnego, że konsumenci tak chętnie kupują ziarna i inne produkty z serii Chwyć & Jedz!

Ziarna Bakalland – najwyższa jakość, którą docenią Twoi klienci

Ziarna Bakalland charakteryzują się najwyższą jakością – właśnie dlatego firma jest doceniana zarówno przez konsumentów, jak i przez przedsiębiorców, którzy skorzystali z oferty hurtowej. Nowoczesny zakład produkcyjny, bardzo dokładna selekcja i zachowanie najwyższych standardów jakości – wszystko to sprawia, że w każdym opakowaniu Bakalland znajdują się wyłącznie najbardziej chrupiące ziarna o idealnym kształcie. Jak wskazują badania, w przypadku przekąsek dla klientów najbardziej liczy się jakość produkty – a Bakalland dba o to, aby była ona najwyższa spośród wszystkich produktów, dostępnych na rynku.

Bakalland to renomowany producent i dystrybutor ziaren i bakalii, który od wielu lat dostarcza zdrowe produkty przedsiębiorcom w całej Polsce. Dołącz do zadowolonej grupy firm, które zdecydowały się na współpracę hurtową z Bakalland! Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, mały sklep z warzywami lub sklepik osiedlowy, ziarna Bakalland z pewnością znajdą uznanie wśród Twoich klientów – a już wkrótce wrócą po więcej! Ziarna Bakalland, a także bakalie i pozostałe produkty, doskonale nadają się do różnego rodzaju firm, na przykład do biur – to idealny zastrzyk energii dla strudzonych pracowników, którzy szukają zdrowej przekąski w czasie pracy. Oprócz tego warto wykorzystać ziarna Bakalland do maszyn vendingowych – zdrowe przekąski biją rekordy popularności, nie tylko wśród zwolenników zdrowego odżywiania. A może prowadzisz siłownię lub klub fitness dla kobiet i chcesz zaproponować swoim klientom coś smacznego, co będzie dobrym uzupełnieniem ich jadłospisu? Przekąski Chwyć & Jedz Bakalland idealnie sprawdzą się po solidnym treningu!

Zapoznaj się z ofertą hurtową Bakalland i wybierz produkty, które najlepiej trafią w gusta Twoich klientów. Ziarna, bakalie, orzechy, a może batony? Oferta Hurt Bakalland jest naprawdę szeroka, więc z pewnością trafisz w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów – a przecież w Twojej firmie każdego dnia pojawia się mnóstwo osób, które chętnie przekąszą coś zdrowego!