Orzechy

Produkty 1-30 z 39

na stronę
Desc

Produkty 1-30 z 39

na stronę
Desc

Orzechy

Nie ma chyba osoby, która nie przepada za orzechami. Smaczne, chrupiące, a przy tym niezwykle bogaty w wartościowe składniki odżywcze – wszystko to sprawia, że orzechy stanowią idealną przekąskę w ciągu dnia. Nic dziwnego, że – w związku z modą na zdrowe odżywianie – coraz więcej konsumentów decyduje się na regularny zakup orzechów. Jeśli chcesz poszerzyć swoją ofertę o wysokiej jakości orzechy, to doskonale trafiłeś. Bakalland to uznany producent i dystrybutor orzechów, który od lat cieszy się zaufaniem klientów. Zapoznaj się z nasza ofertą hurtową!


Orzechy Bakalland – przekąska, którą łatwo pokochać

Orzechy Bakalland to przede wszystkim wysoka jakość. Nie ma tutaj ryzyka zakupu opakowania, w którym większość orzechów będzie pokruszona, a tych w całości będzie zaledwie kilka. Z pewnością wiesz, jak dużym rozczarowaniem dla konsumentów mogą być orzechy niskiej jakości, pochodzące od niesprawdzonych dystrybutorów – szansa, że kupią taki produkt ponownie, jest bliska zera. Z orzechami w ofercie hurtowej Bakalland jest zupełnie inaczej – i właśnie dlatego klienci je uwielbiają!

W ofercie dystrybutora orzechów Bakalland znajdziesz mnóstwo produktów, między innymi orzeszki ziemne, orzechy laskowe i włoskie, a także uwielbiane przez wszystkich orzechy nerkowca, pistacje i orzechy pinii. Wybór jest naprawdę ogromny – pozwól swoim klientom na delektowanie się przepysznymi orzechami Bakalland każdego dnia! Szczególnym uznaniem cieszą się nerkowce Bakalland – w opakowaniach znajdują się całe orzechy, a nie połówki, jak w przypadku innych, tańszych producentów.

Orzechy to jedna z najbardziej wartościowych przekąsek, jakie można włączyć do swojego menu – i konsumenci doskonale o tym wiedzą. Nic dziwnego, że popularność orzechowych przekąsek rośnie z miesiąca na miesiąc, a coraz więcej osób decyduje się na zakup wygodnych saszetek ze zdrową porcją orzechów. Wystarczy, że mają ją na wyciągnięcie ręki – na przykład przy kasie czy na półce z przekąskami.

Sprzedaż hurtowa – bezpieczeństwo i gwarancja jakości

Wszystkie orzechy Bakalland sa bardzo dokładnie selekcjonowane, zanim trafią do opakowań. Dzięki temu mamy 100% pewności, że w ręce klientów trafia produkt najwyższej jakości. W momencie wyjścia z linii producentów do opakowań pakowane są wyłącznie idealne połówki orzechów włoskich – na próżno szukać tam okruszków czy miału. Co do tego klienci są jednogłośni: w przypadku przekąsek jakość produktów, takich jak orzechy czy bakalie, ma kluczowe znaczenie – i my dbamy o to, aby była najwyższa!