Bakalie BIO

1 elementu

na stronę
Desc

1 elementu

na stronę
Desc

Bakalie BIO

Bakalie to jedna z najbardziej cenionych przez konsumentów – jest zarazem zdrowa i bardzo smaczna. Jednocześnie coraz więcej klientów zwraca uwagę na odpowiednie certyfikaty oraz na jakość produkcji. Właśnie dlatego w ofercie Bakalland znalazły się Bakalie BIO, pochodzące z ekologicznych upraw. Poznaj naszą ofertę hurtową i zaproponuj swoim klientom Bakalie BIO!


Bakalie BIO w ofercie hurtowej Bakalland

Bakalie BIO posiadają specjalny certyfikat PL-EKO-04. Dbamy o to, aby nasza produkcja odbywała się w sposób przyjazny dla planety i wybieramy wyłącznie zrównoważoną produkcję. Dzięki temu może poszczycić się certyfikatem BIO, który jest doskonale znany wszystkim konsumentom, którzy żyją w duchu ekologicznym. Certyfikat BIO oznacza, że dany produkt pochodzi z uprawy, która prowadzona była w sposób przyjazny środowisku. Jakość i skład produktów poparte są licznymi badaniami i certyfikowane są przez specjalistów. Produkowane są na osobnej linii produkcyjnej zgodnie z oddzielnymi, specjalnie przygotowanymi standardami. Warto również wspomnieć, że zakład produkcyjny Bakalland jest jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Europie, specjalizujących się w produkcji bakalii – w tym bakalii BIO.

Obecnie w ofercie Bakalland można znaleźć produkty BIO, takie jak mieszanka bakaliowa, słonecznik, pestki dyni, rodzynki migdały, żurawina suszona z sokiem jabłkowym i chipsy kokosowe. Są to produkty najczęściej wybierane przez konsumentów – zarówno w formie szybkiej przekąski, jak i dodatek do domowych dań i wypieków.

Producent i dystrybutor Bakalii BIO

Bakalland to uznany producent Bakalii – teraz w naszej ofercie również smakowite Bakalie w wersji BIO! To wręcz idealna alternatywa dla niezdrowych przekąsek w ciągu dnia – a do tego wyprodukowana w sposób w 100% ekologiczny. Bakalie BIO to produkt Premium, przeznaczony przede wszystkim to najbardziej wymagających konsumentów, poszukujących produktów najwyższej jakości. Bakalie BIO idealnie sprawdzą się w ofercie sklepów ze zdrową żywnością, które bardzo dbają o jakość wszystkich oferowanych produktów i chcą zagwarantować klientom, że zawsze wybierają to, co najlepsze.

Bakalie BIO mogą być sprzedawane w placówkach oświaty, ponieważ spełniają wszystkie wymogi tzw. ustawy sklepikowej. To zdrowa i smaczna przekąska, której nie może zabraknąć w szkolnych sklepikach. Dodatkowo Bakalie BIO sprawdzą się również w biurach, na uczelniach czy jako produkt do maszyn vendingowych.

Bakalie BIO, produkowane na uprawach spełniających wszystkie wymogi ekologiczne, to produkt premium. Jeśli prowadzisz nowoczesny sklep ze zdrowymi produktami lub chcesz trafić do nowej grupy klientów, to Bakalie BIO z pewnością zagwarantują Ci sukces. Skorzystaj z oferty cenionego producenta i dystrybutora bakalii z certyfikatem BIO i ciesz się współpracą, które przyniesie Ci realne korzyści – a Twoim klientom zapewni zdrowie i dobry nastrój!