Bakalie

Produkty 1-30 z 90

na stronę
Desc

Produkty 1-30 z 90

na stronę
Desc

Bakalie Bakalland

Poszukujesz doskonałej jakości bakalii, dostępnych w sprzedaży hurtowej? Zależy Ci na tym, aby Twoi klienci zakochali się w bakaliach, które im zaoferujesz? Bakalland to jeden z najbardziej uznanych producentów i dystrybutorów bakalii na rynku. Najwyższa jakość w połączeniu z bezpieczeństwem certyfikowanych plantacji i nowoczesnymi zakładami przetwórstwa to dla Ciebie gwarancja, że oferujesz swoim klientom najlepsze bakalie na rynku!


Bezpieczeństwo i gwarancja jakości

Zakład produkcyjny Bakalland jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie, specjalizujących się w produkcji bakalii. Linie produkcyjne, wyposażone w detektory metalu, własne laboratorium mikrobiologiczne oraz przeprowadzanie licznych audytów zewnętrznych i wewnętrznych pozwalają na zachowanie najwyższej jakości produktów Bakalland.

W Bakalland dbamy również o najwyższe standardy upraw, z których pochodzą nasze bakalie. Jako jedyny dystrybutor i importer bakalii doskonale znamy, audytujemy i wizytujemy każdego dostawcę w kraju pochodzenia surowca. W przeciwieństwie do konkurencji Bakalland nie zadowala się produktami, pochodzącymi z nieznanych źródeł, w których niejednokrotnie nie przestrzega się standardów UE.

Wszystkie bakalie pochodzące od Bakalland są w 100% bezpieczne. Odrzucamy dostawy, które nawet w minimalnym stopniu odstają od naszych standardów. Dzięki najnowocześniejszym technologiom laserowym nie ma możliwości, aby w produktach pojawiły się gałązki, łupinki czy małe kamyczki. Decydując się na współpracę hurtową z Bakalland masz całkowitą pewność, że do rąk Twoich klientów trafiają produkty sprawdzone, bezpieczne i nie wywołujące żadnych zastrzeżeń.

Bakalland – bakalie prosto od dystrybutora

Bakalie Bakalland to nie tylko doskonałe produkty do wypieków, ale też wartościowa, samodzielna przekąska w ciągu dnia. Czy wiesz, że większość osób aż 5 razy dziennie szuka pysznej przekąski? Pomyśl, ile Twoich klientów skusi się na dobrze wyeksponowane, smakowite bakalie! Nasze bakalie to pyszna alternatywa dla niezdrowych przekąsek, takich jak chipsy. Pamiętaj, że konsumenci postrzegają bakalie jako tożsame ze świeżymi owocami – w pełni naturalne, pełne smaku i bardzo bogate w witaminy i minerały! Nic dziwnego, że sprzedaż bakalii rośnie w tak szybkim tempie.

W ofercie sprzedaży hurtowej bakalii znajdziesz mnóstwo ciekawych produktów, między innymi dorodne rodzynki, pyszną żurawinę, śliwki suszone, migdały, pistacje, suszone morele, daktyle, orzechy nerkowca, kultową mieszankę studencką i wiele innych propozycji. Daj swoim klientom wybór i zapewnij im dostęp do ogromnej ilości bakalii, aby każdego dnia mogli wybierać inny produkt!

Tanie bakalie – sprzedaż hurtowa

Czy wiesz, co jest kluczowe dla klientów? Przede wszystkim marka i zaufanie do producenta – bo przekąski, takie jak bakalie, często spożywane są bezpośrednio po zakupie, również przez dzieci. Właśnie dlatego konsumenci o wiele częściej wybierają produkty Bakalland niż innych producentów – jako firma przez lata działalności udowodniliśmy, że nasze produkty są naprawdę godne zaufania, a przy tym mają wspaniały smak!

Bakalland to uznany producent i dystrybutor bakalii. Skorzystaj z naszej oferty na sprzedaż hurtową bakalii na bardzo korzystnych warunkach i wprowadź smakowite bakalie do swojej oferty. Nasze bakalie doskonale sprawdzą się w sklepach ze zdrową żywnością, w firmach i w biurach, na siłowniach, w klubach fitness, a także jako bakalie do maszyn vendingowych. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą hurtową!